Tokio to miasto urzekających zestawień. Z kontrastami na każdym kroku. Zachwycające, zadziwiające, urzekające i tajemnicze. Idealne miejsce do mrocznej interpretacji najbardziej luksusowych Rolls-Royców z linii Black Badge, czyli Czarnej Odznaki. Ultranowoczesne wieżowce, historyczne budynki i przemykające postaci idealnie wpisują się w wyjątkowy charakter takich modeli jak Dawn, Wraith i Ghost. Trzech fotografów, z Japonii, Wielkiej Brytanii i Singapuru, wykonywało zdjęcia tych modeli pomiędzy rokiem 2017 a 2019 i po raz pierwszy te fotografie można podziwiać w jednym miejscu – w Rolls-Royce Motor Cars Tokyo.

Japończyk Yoshifumi Ogawa skoncentrował się modelach Wraith Black Badge i Ghost Black Badge na ulicach biznesowej Ginzy i Tęczowym Moście. Brytyjczyk Mark Riccioni na swoją wyprawę po zakamarkach Akihabary, Zatoki Tokijskiej i bogatej dzielnicy Nakameguro zabrał Dawna Black Badge w wyzywającym kolorze Magma Red. Mieszkaniec Singapuru Darren Chan udał się do Shinjuku, Zatoki Tokijskiej, Daikoku Futo oraz Tsukiji, gdzie uwiecznił czarnego Wraitha Black Edge i Ghosta Black Badge.

Henry Royce jeden z założycieli legendarnej marki zwykł mawiać: „Małe rzeczy czynią perfekcję, jednak perfekcja nie jest małą rzeczą”. I dokładnie takie są te zdjęcia. Zresztą zobaczcie sami.