Po ostatniej rundzie tegorocznego sezonu nasi zawodnicy Kenny Foray, Gwen Giabbani, Andy Meklau odebrali tytuły w klasyfikacjach indywidualnych, team we wszystkich klasyfikacjach zespołowych, a marka Suzuki w klasyfikacji konstruktorów.

Kenny Foray, mimo, że tytuł w klasie Superstock 600 zapewnił sobie już dwa wyścigi przed końcem sezonu w finałowym wyścigu znów wygrał po wspaniałym pojedynku z Markiem Szkopkiem.

W klasie Superstock 1000 Gwen Giabbani wygrywając już w sobotę zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski. W niedzielnym starciu znów był bezapelacyjnie najlepszy i wygrał siódmy wyścig w tym roku.

W klasie Superbike do ostatniego wyścigu ważyły się losy tytułu, ale podobnie jak w sobotę Andy Meklau był najlepszy i mimo, że startował w tym roku tylko w czterech z ośmiu wyścigach. Nieobecny w Poznaniu z powodu kontuzji Guillaume Dietrich ostatecznie został sklasyfikowany na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej, mimo, że wystąpił tylko trzy razy.

Sezon 2009 był wspaniały dla naszego zespołu i wszyscy jego członkowie i zawodnicy chcieliby podziękować naszym kibicom, sponsorom i przyjaciołom.

Jacek Grandys, team manager: Jestem dziś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. To co udało nam się osiągnąć w tym roku to coś wspaniałego, chciałbym podziękować zawodnikom, całej ekipie i sponsorom. Na ten sukces wszyscy pracowali przez cały rok i nasz wysiłek się opłacił. Wygraliśmy wszystkie klasyfikacje indywidualne, zespołowe, a Suzuki jest pierwsze wśród konstruktorów. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy byli z nami.

Andy Meklau, Mistrz Polski Superbike: To jeden z piękniejszych dni w mojej karierze. Wystartowałem tylko w czterech z ośmiu wyścigów, a jednak udało się zdobyć tytuł. Chciałbym podziękować całej ekipie, w Polsce czuję się jak w domu i chciałbym za rok bronić tytułu.

Gwen Giabbani, Mistrz Polski Superstock 1000: Jestem bardzo szczęśliwy z tego co osiągnęliśmy w tym roku. To była ciężka praca wielu ludzi, ale wszystko się udało. W przyszłym sezonie chcę znów się tu ścigać i powtórzyć ten sukces w klasie Superbike. Dziękuję całemu zespołowi Suzuki GRANDys Duo za szansę startów i zaufanie.

Kenny Foray, Mistrz Polski Superstock 600: Cieszę się, że wygrałem ostatni wyścig sezonu. Jak zawsze walka była zacięta do ostatnich metrów i dlatego to zwycięstwo jest takie cenne. Dziękuję moim mechanikom, Jackowi i moim rodzicom, którzy byli tu dziś zemną.