• W plebiscycie Tech Awards 2018 można głosować aż w 12 kategoriach. Głosowanie rozpoczęło się 7 listopada i potrwa do 28 listopada
  • W tegorocznej edycji Tech Awards 2018 nominowano do plebiscytu aż 144 produkty
  • Wśród nominowanych jest również 12 firm w kategorii Technologie w motoryzacji

Można już głosować w największym polskim plebiscycie, w którym wybierane są najlepsze produkty i rozwiązania w wielu kategoriach. Czytelnicy jak i redaktorzy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technowinki.onet.pl wspólnie wybierają bowiem wszystko to co najlepsze wśród technologicznych produktów w 2018 roku: począwszy od smartfonów, laptopów, AGD, sprzętu dla graczy, TV i audio a skończywszy na grach, gadżetach czy motoryzacji.

W przypadku motoryzacji można głosować na najlepsze technologie ściśle związane z samochodami. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowano 12 firm i ich produktów. W tym roku nie zabrakło samochodów elektrycznych, czyli konstrukcji takich marek jak Audi, Hyundai, Jaguar i KIA. Wraz z nimi nominację zyskał również Nissan za konsekwentny rozwój technologii służących zagospodarowaniu zużytych baterii.

W gronie znalazły się także nowe rozwiązania ułatwiające korzystanie z samochodu na co dzień. I nie chodzi jedynie o nową generację cyfrowych kokpitów (BMW, Peugeot) ale również pomysłowe usługi jak współdzielenie samochodu (DS) czy podłączenie samochodu do internetu (Volkswagen) i analizę stylu jazdy (Skoda). W gronie 12 firm nie zabrakło także Forda za pomysłowy system alarmowania o jeździe pod prąd czy Mercedesa za krok w dziedzinie rozwoju pokładowych systemów multimedialnych.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy odwiedzić stronę techwards.onet.pl. Głosy można oddawać aż do 28 listopada 2018 roku. Co więcej, w każdej z kategorii tematycznych można wskazać maksymalnie 3 produkty. Co istotne nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach a jedynie tych, które nas szczególnie interesują. Warto wiedzieć, że można wziąć udział w głosowaniu tylko raz.

Na wyniki trzeba będzie poczekać do 12 grudnia. Zostaną ogłoszone podczas uroczystej Wielkiej Gali. Poznamy wówczas nie tylko zwycięzców plebiscytu ale również poznamy wyniki losowania nagród dla czytelników, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Tech Awards 2018.