Ostatni w tym sezonie wyścig DSMP przyniósł sporo niespodzianek. Sprawa mistrzostwa i wicemistrzostwa Polski została wyjaśniona wcześniej, stąd nie wszystkie załogi miały presję wyniku.

Pechowcami okazali się Fabio Ghizzi, Enrico Buscema, których Ferrari 360 Modena po dachowaniu nie nadawało się do rywalizacji. Zespół Fuchs Star Moto Racing w składzie Marcin Biernacki, Łukasz Komornicki i Adam Kornacki został po zawodach wykluczony z powodu nie zareagowania przez Łukasza na flagi pokazywane przez sędziów. Na mecie zabrakło wicemistrzów Polski i Mistrzów w klasie H-3500 Roberta Kisiela, Jeana - Claude Laruelle'a i Mariusza Miękosia. Bardzo daleką lokatę zajęli Mateusz Lisowski, Jakub Marcinkiewicz i Patryk Pachura.

Zwyciężyli Robert Lukas i Teodor Myszkowski w Porsche, którzy pokoali 103 okrążenia toru przed Sergio Azzinim i Oscarem Azzinim w Ferrari F355. Na bardzo wysokimtrzecim miejscu sklasyfikowani zostali Karolina Czapka i Marcin Kiwak w Renault Clio RS, a na piątym - Piotr Karniewicz i Sebastian Kołakowski w Fiacie Seicento.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się Dacia Logan, znana głównie kibicom niemieckim, w której zespół w składzie Dariusz Nowicki, Kamil Raczkowski i Klaudia Podkalicka zajęli siódme miejsce w "generalce"!

Wyniki wyścigu DSMP

1. Robert Lukas i Teodor Myszkowski (Porsche 996 GT3 Cup) - 3:00.23,783 godz.;2. Sergio Azzini i Oscar Azzini (Ferrari F355) - strata 6 okrążeń;3. Karolina Czapka i Marcin Kiwak (Renault Clio RS) - strata 8 okrążeń;4. Maciej Tomaszewski i Marcin Wydra (Alfa Romeo 156) - strata 13 okrążeń;5. Piotr Karniewicz i Sebastian Kołakowski (Fiat Seicento) - strata 16 okrążeń;6. Krzysztof Dudek, Jakub Grymuła i Piotr Koc (Fiat Cinquecento) - 16 okrążeń;7. Dariusz Nowicki, Kamil Raczkowski i Klaudia Podkalicka (Dacia Logan) - strata 17 okrążeń;8. Hanna Sobota i Artur Michel (Skoda Fabia) - strata 19 okrążeń;.9. Mateusz Lisowski, Jakub Marcinkiewicz i Patryk Pachura (Seat Leon) - strata 20 okrążeń;10. Wojciech Osiecki i Tomasz Senkowski (Kia Picanto) - 24 okrążenia.