Program nazywa się Approved i działa od 2015 roku. Oddelegowani zostali do niego najlepsi mechanicy, którzy od lat sprawdzają brytyjskie samochody i doskonale wiedzą gdzie zajrzeć, aby późniejsi kupujący mogli spać spokojnie. Dodajmy, że wybranych do programu specjalistów szkoli się z zakresu napraw i oceny zużycia samochodów.

JAG Approved Foto: Jaguar Land Rover
JAG Approved

Rygorystyczne normy

Firma twierdzi, że to jeden z najbardziej rygorystycznych programów tego typu. Oprócz potwierdzenia przebiegu, historii serwisowej i formy zakupu, a więc wykluczenia np. sprzedaży samochodu kradzionego, każde auto jest sprawdzane w 165 punktach kontrolnych. Sprawdza się nie tylko elementy mechaniczne, ale także stan tapicerki i przestrzeni bagażowej. Każdy test wykonywany jest na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym, ale na tym nie koniec, bo gdy auto przejdzie go pomyślnie i wszystkie 165 punktów będzie bez zastrzeżeń, otrzyma 2-letnią gwarancję. Oczywiście oprócz samej obsługi serwisowej pracownicy programu wykonują także jazdę próbną, podczas której oprócz standardowej oceny jak auto się prowadzi i czy nie ma żadnych zastrzeżeń, weryfikują też, czy we wnętrzu jest wystarczająco cicho!

JAG Approved Foto: Jaguar Land Rover
JAG Approved

Tylko wybrane sztuki

 Do programu nie zakwalifikuje się każdy samochód, a jedynie te w najlepszym stanie technicznym. Dodatkowo do programu Approved kwalifikują się tylko egzemplarze w najlepszej kondycji, w wieku do 6 lat, których potwierdzony przebieg nie przekracza 150 tys. km. Firma oferuje także dla tych samochodów 24-miesięczny Approved Assistance, tak aby klienci nie musieli martwić się problemami w trasie. To w połączeniu z siecią serwisową firmy w Polsce sprawia, że możemy czuć się tak jakbyśmy kupili nowy samochód.

LR Approved Foto: Jaguar Land Rover
LR Approved

Ciekawa oferta

Postanowiliśmy sprawdzić co można znaleźć na stronach firmy i rzeczywiście są tutaj oferowane praktycznie nowe samochody, zawsze taniej niż w salonie. Co ciekawe oprócz modeli, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić, wśród używanych Jaguarów można znaleźć np. elektrycznego I-Pace, którego wystawił na sprzedaż diler z Poznania. Ważniejsze jednak jest to, że oferta popularnych modeli też jest ogromna. Jakby tego było mało są one dostępne od ręki, a ich stan jest naprawdę wzorowy! Dodajmy, że mimo tego, że są auta kilkuletnie można uzyskać na nie pełen finansowanie np. w postaci leasingu 100-procent, bez ukrytych kosztów i bez opłaty wstępnej.

Pełna oferta samochodów dostępnych od ręki: