BMW 2 Active Tourer – lifestylowy van

Auto ma nadwozie, które udanie łączy stylistykę typową dla vanów z cechami przynależnymi modelom o sportowych cechach. To zasługa mocno pochylonych przednich słupków i wąskich z tyłu oraz klamek wpuszczonych w drzwi. Dynamiczną linię uzyskano dodatkowo za sprawą wąskich reflektorów oraz wznoszącej się linii bocznych szyb. Z kolei potężna atrapa chłodnicy oraz duże wloty powietrza w przednim zderzaku dodają autu masywności i przekonują o solidności nowego modelu z Monachium. Całości dopełniają efektownie wyglądające alufelgi.

Sprawdź ofertę

BMW 2 Active Tourer – mistrz funkcjonalności

Wystrój wnętrza perfekcyjnie współgra z dynamiczną stylistyką nadwozia, tym bardziej że pomimo rodzinnego charakteru auta w opcji można mieć świetnie wyprofilowane, sportowe fotele. Nowe BMW 2 Active Tourer jest przestronne i wyjątkowo funkcjonalne. Różnorodna konfiguracja wnętrza to nie tylko zasługa składania tylnej kanapy w proporcjach 40:20:40, lecz także przesuwania jej w zakresie 13 cm. W ten sposób można dowolnie aranżować część pasażerską oraz bagażnik. Ten ostatni ma pojemność 470-1455 l. To w zupełności wystarczy na zapakowanie urlopowego ekwipunku całej rodziny.

Sprawdź ofertę

BMW 2 Active Tourer – zawsze dynamiczne

Wspólną cechą silników nowego BMW 2 Active Tourer jest dynamiczny charakter przy zachowaniu niskiego spalania. Gama zawiera trzy benzyniaki o mocy 136 KM (218i), 170 KM (220i) oraz 218 KM (223i), przy czym dwie mocniejsze odmiany to 48-woltowe miękkie hybrydy. Oprócz tego auto można mieć z dieslem o mocy 150 KM (218d), a w przyszłości pojawi się jeszcze hybryda typu plug-in generująca 326 KM i 477 Nm. Po naładowaniu baterii autem będzie można przejechać nawet 80 km w trybie czysto elektrycznym. W każdej wersji standardem jest 7-stopniowa, automatyczna skrzynia biegów.

Sprawdź ofertę

BMW 2 Active Tourer – komfort zgrany ze sportem

BMW znane jest z perfekcyjnie zestrojonego zawieszenia, które pozwala na dynamiczną jazdę na zakrętach. Nie inaczej jest w tym przypadku. Dopracowany układ jezdny sprawia, że auto perfekcyjnie wpisuje się w każdy zakręt i nawet podczas szybkiej jazdy nie dochodzi do nadmiernych przechyłów nadwozia. W opanowaniu pojazdu pomaga precyzyjny układ kierowniczy. Osoby, które planują wyjazdy w plener mogą wybrać wersję 4x4 (z 218-konnym benzyniakiem). Co ważne, podwozie zestrojono w taki sposób, żeby zapewnić pasażerom wysoki komfort – wszelkie nierówności są nienagannie tłumione.

Sprawdź ofertę