• Camry oferowana jest jako hybryda o mocy 218 KM, a w skład układu wchodzą silniki: benzynowy o mocy 178 KM oraz 120-konny elektryczny
  • Samochód rozpędza się do "setki" już po 8,3 s, a średnie zużycie paliwa wynosi tylko 5,3-5,6 l/100 km
  • Toyota Camry dostępna jest z trzema, bogato wyposażonymi specyfikacjami do wyboru: Comfort, Prestige oraz Executive
  • Nawet ponad 14 tys. zł korzyści przy zakupie Toyoty Camry - sprawdź

Toyota Camry jest przykładem na to, że udany model nie potrzebuje bogatej gamy silnikowej czy różnych skrzyń biegów. Ten samochód ma tylko jeden napęd, ale za to jaki – hybrydowy o łącznej mocy 218 KM. Z układem współpracuje wyłącznie bezstopniowa przekładnia e-CVT.

Szykowna stylistyka to zasługa wygładzonych linii nadwozia oraz mocnych przetłoczeń na masce. Współgrają z nimi potężne wloty powietrza w zderzaku, a te elementy nadają z kolei autu sportowy charakter. Udało się go uzyskać również z tyłu za sprawą obniżającej się linii dachu przechodzącej płynnie w szybę oraz wąskim lampom. Całości dopełniają szykowne, aluminiowe felgi dostępne w różnych wzorach.

Toyota Camry – eleganckie i przestronne wnętrze

Wnętrze Toyoty Camry pod względem wzornictwa nawiązuje do wyglądu nadwozia. Efektownie wygląda przede wszystkim aluminiowa, falista listwa, która oddziela miejsce kierowcy od pasażera. Potęguje to wrażenie przytulności podczas prowadzenia pojazdu. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że materiały wykończeniowe nie tylko ładnie wyglądają, lecz także są miłe w dotyku. Tutaj luksus wyczuwa się pod każdym względem.

Atutem wnętrza Toyoty Camry jest również doskonała przestronność części pasażerskiej. W obu rzędach bardzo wygodnych siedzeń miejsca jest tak dużo, że nawet gdy jedna za drugą podróżują wysokie osoby nie zabraknie im przestrzeni na wysokości kolan.

Toyota Camry – dobra także dla rodziny

Toyota Camry jest wprawdzie elegancką limuzyną, ale oprócz reprezentacyjnej funkcji może pełnić również rolę auta rodzinnego. To nie tylko zasługa wysokiego komfortu jazdy i przestronnej części pasażerskiej, lecz także dużego bagażnika. Przy pojemności 524 l nie będzie z pewnością kłopotu ze zmieszczeniem urlopowego ekwipunku całej familii.

W Polsce Toyota Camry napędzana jest układem hybrydowym generującym 218 KM. Taka moc to zasługa współpracy 178-konnej jednostki benzynowej oraz elektrycznej produkującej 120 KM.

Toyota Camry – dynamiczna i oszczędna

W efekcie ich działania, po mocnym wciśnięciu pedału gazu, samochód można rozpędzić do setki już po 8,3 s. Przy tym, jak przystało na hybrydę Toyota Camry okazuje się oszczędnym pojazdem, bowiem średnio pali tylko 5,3-5,6 l/100 km.

Samochód dostępny jest w trzech wersjach wyposażeniowych: Comfort, Prestige oraz Executive. Wspólną cechą każdej z nich są wysoka jakość wykończenia oraz elegancki wygląd, a także bogate wyposażenie standardowe.