Pierwsze dwie stacje paliwa z logo Total już działają na terenie Polski. Jest to duży obiekt w Słubicach z parkingiem dla 40 TIR-ów oraz restauracją i supermarketem, a także mała stacja, dostosowana do potrzeb lokalnych w Białym Borze. Oba obiekty do sieci Total włączone zostały w ramach franczyzy.

Koncern Total ma ambitne plany dotyczące Polski. W pierwszym etapie ma stworzyć w ciągu dwóch najbliższych lat sieć 100 stacji paliw, które jednak nie będą efektem przejęcia m.in. wycofującego się z polskiego rynku koncernu ŁukOil. Oferta skierowana została do właścicieli stacji, którzy podejmą współpracę w ramach franczyzy i dostosują swój standard do wymagań koncernu Total.

Paliwa premium Total Excellium będą importowane do polskich stacji z niemieckiej rafinerii w Schwedt, która zlokalizowana jest w bliskiej odległości od granicy z Polską. Od marca 2015 r. klienci flotowi będą mogli korzystać z kart paliwowych Eurotrafic, które umożliwią tankowanie nie tylko w Polsce, ale także w ponad 12 tys. stacjach zlokalizowanych na terenie całej Europy.