Na stronie www.fleetderby.pl można oddać głos na jeden wybrany model z segmentów B, B+, C i D spośród zgłoszonych samochodów.

Foto: Fleet

Ideą internetowego głosowania jest wyłonienie jednego samochodu, który w największym stopniu spełnia oczekiwania klientów biznesowych. Cechuje się korzystnym współczynnikiem TCO, wysoką wartością rezydualną, niską awaryjnością, zawansowaniem technologicznym, wysokim poziomem bezpieczeństwa czynnego i biernego, jakością wykonania, ergonomią i ekonomiką eksploatacji.

Do udziału w konkursie są dopuszczone samochody z segmentów: B, B+, C i D (zgodnie z regulaminem testu Fleet Derby), które zostały zgłoszone do testu samochodowego Fleet Derby 2014, który odbędzie się na terenie Autodromu Automobiklub Polski w Warszawie w dniu 14 maja 2014r. Oddać głos można tylko na jeden wybrany model z listy dostępnej na stronie www.fleetderby.pl.

Typować Flotowy Samochód Roku 2014 mogą tylko osoby czynnie zarządzające parkami samochodowymi, przedstawiciele dostawców produktów i usług flotowych. Głosy przedstawicieli importerów i dilerów motoryzacyjnych na własne modele będą uznawane za nieważne. W głosowaniu nie mają znaczenia: wersja nadwozia, rodzaj paliwa, wersja wyposażenia ww. modeli.

Na stronie internetowej www.fleetderby.pl trwa ponadto plebiscyt na: Usługę i Produkt Flotowy, Motoryzacyjną Markę Flotową oraz na Osobowość Flotową.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas uroczystej gali wręczenia statuetek Fleet Derby 2014, która odbędzie się w warszawskim hotelu InterContinental w dniu 21 maja 2014r. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia: Fleet Derby – Flotowy Samochód Roku 2014, Fleet Derby – Usługa i Produkt Flotowy (w każdej z 13 kategorii), Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa, Fleet Derby – Osobowość Flotowa oraz statuetki Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego w dniu 14 maja br. na Autodromie Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury. Gala wręczenia statuetek Fleet Derby tylko na specjalne zaproszenia.

Organizatorem Fleet Derby 2014 jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.fleetderby.pl