Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski dobiegają końca. W weekend 23-24 odbędzie się finałowa runda na Torze Poznań. Kibice będą mogli zobaczyć wyścigi nie tylko serii WSMP, ale też Mistrzostwa Polski Hour Race, Maluch Trophy oraz BMW 318 IS CUP. W punktacjach po całym sezonie nadal jest dość ciasno i zawodnicy będą walczyć o jak najwyższe trofea. Bardzo emocjonująca zapowiada się rywalizacja w mniej spektakularnych, ale mocniej obsadzonych pucharach Malucha i 318 IS CUP.

Kibice, którzy przyjadą na Tor Poznań będą mogli też oglądać mniej codzienne auta od BMW i Maluchów. Na nitkę toru wyjedzie m.in. egzotyczne i piekielnie szybkie Lamborghini Huracan LP 620-2 Super Trofeo z teamu GT3 Poland, za kierownicą którego usiądą Mariusz Miękoś i Mariusz Urbański walczący o mistrzostwo Polski. Ponadto Mariusz Miękoś z Fastline Racing zaprezentuje publiczności pucharowe Porsche 911 GT3 CUP. Dodatkowo zespół przygotował dla wszystkich kibiców ciekawe atrakcje w paddocku: możliwość przeprowadzenia rozmowy z kierowcami, zobaczenie z bliska pracy mechaników, a także przejechania się 911 GT3 CUP na zaawansowanym symulatorze.

 Foto: Auto Świat

Wyścigowe Mistrzostwa Polski 2017 dobiegają końca. Co prawda wyczynowych aut w akcji już nie zobaczymy, ale możliwość przejażdżki po Torze Poznań będzie możliwa do końca października podczas imprez otwartych Tor Poznań Track Day. Do zobaczenia na torze!