W tej cenie otrzymujemy model ze 124-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 lw wersji wyposażenia LS, która w standardzie zawiera m.in. 6 poduszek powietrznych, system ESC, system audio, elektrycznie sterowane lusterka zewnętrzne oraz zdalnie sterowany zamek centralny. Dopłata do klimatyzacji w wersji LS wynosi 3 800 zł.

Wszystkie modele Cruze w wersji hatchback dostępne będą ze zmienionym na rok modelowy 2012 wnętrzem. Do wyboru są cztery warianty wyposażenia – wspomniany LS oraz LT, LT+ i LTZ.

Pod maską do wyboru są trzy silniki – dwa benzynowe o pojemności 1,6 l (124 KM) i 1,8 l (141 KM) oraz nowy turbodiesel o pojemności 2.0 l (163 KM). Z początkiem 2012 r. dostępny będzie również silnik diesla o pojemności 1,7 litra (130 KM).

„Wejście na rynek Cruze’a w wersji hatchback oznacza większą obecność Chevroleta w bardzo konkurencyjnym segmencie samochodów kompaktowych. W Polsce aż 72% sprzedaży tego segmentu to modele w wersji hatchback. Dzięki temu znacznie zwiększymy naszą konkurencyjność zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i flotowych” – mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland i dodaje – „Zwiększenie obecności w tej ostatniej grupie jest kluczowe dla każdej liczącej się marki w Polsce”.