• Przewaga załogi Jazic/Kuszewski przed rundą finałową daje im tytuł mistrzowski
  • 13-14 listopada odbędzie się runda finałowa na poligonie w Drawsku
  • To już piąty sezon zmagań Dacia Duster Motrio Cup
  • Rajdowy Duster to auto z seryjnym silnikiem 1.5 dCi. Wszystkie samochodu buduje i serwisuje Hołowczyc Racing

Niesamowita przewaga po rundach Dacia Duster Motrio Cup pozwoli Jazicowi i Kuszewskiego spać spokojnie przed finałową rundą. Wywalczeniem drugiego miejsca w węgierskim "Raid of the Champion" przypieczętowali tytuł Mistrzów Polski Pucharu Dacia Duster Motrio Cup zostawiając inne załogi w tyle. Jednak to nie koniec rozgrywek.

Przed nami finałowa runda. Ta odbędzie się 13-14 listopada na poligonie w Drawsku. Na starcie stanie ekipa Wojciecha Musiała i Daniela Siatkowskiego, którzy w trakcie rundy na Węgrzech wywalczyli pierwsze miejsce. Dla nich finał to walka o utrzymanie drugiego miejsca na podium w klasyfikacji generalnej.

Po piętach jednak depcze im para Kalitowicz/Brodnicki oraz Maciej Grabowski z Adamem Binędą. Wszystkie ekipy pokazały w minionym sezonie wysoki poziom jazdy oraz szybkie tempo przejazdów, co może gwarantować kibicom niezapomniane emocje podczas finałowej rundy.

Warto przypomnieć, że nowi mistrzowie Jazic i Kuszewski dopiero od tego sezonu zaczęli swoje zmagania w DDMC. Jak przyznaje sam Jazic, jest on zadowolony z osiągniętego rezultatu.

"Przed rozpoczęciem sezonu nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Cieszymy się, że udało się nawiązać walkę z bardziej doświadczonymi załogami i regularnie utrzymywać wysokie tempo. Nie omijał nas pech i kłopoty techniczne więc sukces smakuje wyjątkowo. Serdecznie dziękuję mojemu pilotowi Krzyśkowi za profesjonalną współpracę, doskonałą atmosferę i wsparcie techniczne, bo to jego sprawne ręce i mechaniczne umiejętności pomogły kończyć rajdy" - podsumował Dominik Jazic.