Rok 2020 nie był łatwy. Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmieniła bardzo dużo. W zasadzie wszystkie gałęzie gospodarki najpierw zamarły, by później obudzić się w nieco innej rzeczywistości. Trzeba było sporo zmienić, dostosować się do nowych realiów. Spotkało to również branżę motoryzacyjną – zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny. I choć po pierwszej fali przyszła odwilż i miejscami wszystko wróciło do normy, to jesień pokazała, że walka nie jest jeszcze skończona. A kolejna fala zachorowań wiosną 2021 r. nie tylko to potwierdziła, lecz uderzyła z jeszcze większą siłą. W dzisiejszych czasach własne cztery kółka stają się więc niezbędne. Przecież trzeba pojechać po zakupy, dojechać do pracy, a korzystanie z komunikacji zbiorowej zwiększa ryzyko zarażenia wirusem. Tylko który model wybrać i z jakim silnikiem? Na co zwrócić uwagę podczas oględzin? Jak się uchronić przed nieuczciwymi sprzedawcami i – w dobie pandemii – bezpiecznie kupić samochód?

Na te i wiele innych pytań odpowiada katalog „Samochody Używane 2021”. To już 24. edycja naszej autorskiej publikacji, w której tym razem oceniliśmy blisko 190 najpopularniejszych aut różnych segmentów i marek, w różnym wieku i cenie. Wymieniamy zalety i wady, podajemy dane techniczne, polecamy silniki, opisujemy typowe usterki, radzimy, na co zwrócić uwagę przy zakupie i jak serwisować auto. Nie zabrakło praktycznych porad, testu opon letnich i naszego autorskiego Raportu Jakości 2021. W katalogu znajdziecie też wyniki testów zderzeniowych ponad 300 używanych aut oraz ranking spalania.

Katalog „Samochody Używane 2021” jest dostępny w dobrych sieciach sprzedaży prasy na terenie całego kraju. Można go również zamówić przez Internet na stronie: www.literia.pl. Zachęcamy też do skorzystania z naszej subskrypcji cyfrowej.

Katalog „Samochody Używane 2021” Foto: auto świat / Auto Świat
Katalog „Samochody Używane 2021”