Nasz nowy magazyn to kolejna ekspercka publikacja, która pomoże w profesjonalnym i rzeczowym podejściu do zakupu samochodu. Nowego i używanego. Wszystkie nowe auta poddajemy wymagającym próbom i pomiarom – od wnętrza, masy i hałasu, przez przyspieszenie, elastyczność, zużycie paliwa, drogi hamowania, a na komforcie jazdy i prowadzeniu kończąc. Do tego każdy samochód przechodzi szczegółowe testy drogowe. Zawsze przeprowadzamy analizę kosztów i wszystko ze sobą porównujemy, ponieważ tylko wtedy można wychwycić nawet najdrobniejsze różnice. Na testy nowych aut poświęciliśmy najwięcej miejsca – łącznie znajdziecie tu 11 porównań, w których uczestniczy 26 samochodów z różnych klas i w różnej cenie.

W przypadku porównań pojazdów używanych skupiliśmy się bardziej na aspektach związanych z trwałością. Opisujemy typowe usterki, radzimy, na co zwrócić uwagę przy zakupie auta z drugiej ręki, polecamy silniki, szacujemy koszty napraw i serwisu. Pamiętajcie, że rynek wtórny jest bardzo specyficzny i szczególnie na nim czeka na Was wiele pułapek zastawionych przez nieuczciwych sprzedawców.

Dodatkowo w tym wydaniu znajdziecie testy poszukiwanych przez Was produktów. Sprawdziliśmy 50 opon letnich, przetestowaliśmy 13 żarówek H7, oceniliśmy blisko 10 wideorejestratorów, 7 bagażników rowerowych oraz tyle samo fotelików dla dzieci.

Nowy magazyn "Auto Świat Testy" dostępny jest w dobrych punktach sprzedaży prasy i na stronie www.literia.pl. Zachęcamy do zakupu i życzymy miłej lektury.

Auto Świat Testy Foto: Auto Świat
Auto Świat Testy