Na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube pojawiło się krótkie nagranie, na którym widać, jak niezidentyfikowany metalowy obiekt z dużą prędkością uderza w samochód. Przedmiot wypadł z przyczepy ciężarówki jadącej z naprzeciwka. Tuż po uderzeniu film z kamery rejestrującej zdarzenie się urywa.

Metalowy przedmiot wypadł z ciężarówki. Kierująca nie miała szans na reakcję

Takie zdarzenie to koszmar każdego kierowcy, który jedzie zgodnie z przepisami. Na nagraniu widać, jak mało czasu na jakąkolwiek reakcję miała prowadząca. Mogła jedynie obserwować i liczyć, że nic jej się nie stanie. Miała na tyle szczęścia, że metalowy obiekt trafił w środek przedniej szyby, a nie w miejsce, gdzie siedziała.

Na kolejnych ujęciach widać, w jakim stanie był samochód po uderzeniu. Ze zdjęć można wywnioskować, że przedmiot najpierw uderzył w maskę auta, a następnie przez przednią szybę dostał się do środka i wylądował na miejscu pasażera.

Internauci oburzeni. "Aż strach pomyśleć"

Filmik wywołał duże poruszenie wśród internatów, którzy licznie skomentowali to, co zobaczyli. Większość z nich wskazywała na kruchość ludzkiego życia. "Człowiek sobie nie zdaje sprawy, jak szybko i jak w nieprzewidziany sposób może się zakończyć twój żywot" — napisał jeden z komentujących. "Strach pomyśleć co by się stało, jak by był obok kierowcy pasażer" — wskazał kolejny.

Winnym tej sytuacji jest kierowca ciężarówki, który w nieodpowiedni sposób zabezpieczył przewożony przez siebie ładunek. "Aż strach pomyśleć co byłby, gdyby to wpadło bliżej kierowcy" — wskazuje w opisie filmu kanał STOP CHAM.