Zapłacą za leczenie Robert Rybicki 23 października 2006, 01:00 Dodaj w Google Zbigniew Religa, minister zdrowia, uważa, że towarzystwa ubezpieczeniowe, nie płacąc za leczenie ofiar wypadków komunikacyjnych, wzbogacają się. Ubezpieczyciele szacują, że po zmianie przepisów składki OC wzrosną o 30 proc.