• MitsuManiacy to organizacja zrzeszająca ok. 60 tys. entuzjastów marki Mitsubishi
  • Na uczestników zlotu czekają zawody i konkursy dla dzieci i dorosłych
  • MitsuManiacy nie tylko się bawią, ale i zbierają pieniądze dla chorych dzieci

MitsuManiacy to działająca od 17 lat organizacja zrzeszającą około 60 tys. entuzjastów marki spod znaku Trzech Diamentów. MitsuManiacy spotykają się na zlotach, ale także pomagają sobie na co dzień, komunikując się za pomocą forum, przekazując wiedzę na temat marki i samochodów Mitsubishi. Oprócz tematów motoryzacyjnych Klub Mitsumaniacy prowadzi także akcję charytatywną "Mitsumaniaki Dzieciom" oraz zachęca do pomocy w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Zlot MitsuManiaków – zawody, konkursy, licytacje

Dwudzieste, jubileuszowy Zlot MitsuManiaków zorganizowano w terminie 19-21 sierpnia w malowniczym miasteczku rozrywki Mega-Park w Grudziądzu nad Jeziorem Rudnickim. Spotkanie miłośników samochodów Mitsubishi jest dla nich wyjątkowym świętem, podczas którego zaplanowano paradę aut po ulicach miasta zabezpieczaną przez Policję i Klub Motocyklowy oraz drugi Rajd Turystyczny organizowany wspólnie z Automobilklubem Grudziądzkim. Na uczestników czeka wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym zawody, konkursy wiedzy o Mitsubishi i zabawy. W programie zlotu znalazły się także występy zespołów muzycznych oraz licytacje na rzecz fundacji "MitsuManiaki Dzieciom".

Zloty MitsuManiaków odbywają się pod patronatem Mitsubishi Motors Polska oraz władz miast i województw, m.in. Prezydenta Miasta Grudziądza i Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.