Odbywające się co roku zloty fanów Jeep’a przyciągają całe tłumy fanów off-road’u. Nic w tym dziwnego jeżeli bierzemy pod uwagę niezrównane możliwości jazdy w terenie i wkład marki w tę właśnie dyscyplinę wyczynowej jazdy. Jeep Willys przez wielu uznawany jest za samochód, który znacząco przyczynił się do wygrania II Wojny Światowej, a jego konstrukcja stała się wzorem do naśladowania przez konkurentów. To właśnie na jego podstawie zostały opracowane pierwsze modele Toyoty Land Cruiser czy Land Rovera Defendera.

I to właśnie przez te wartości produkty spod znaku siedmio-szczelinowego grilla są tak bardzo cenione. Jak co roku Jeep przygotował gratkę dla wszystkich fanów jazdy w terenie. W niedzielę 8 kwietnia startuje dziewięciodniowy Wielkanocny Rajd Safari w rejonie pustyni Moab w stanie Utah.

Przy okazji takiego wydarzenia, amerykański producent zaprezentuje fanom swoje koncepcyjne modele opierające się na dobrze znanych konstrukcjach, a my wiemy co to będą za auta! Ciekawi? Zapraszamy do galerii.