Na warsztat w pierwszej kolejności trafi "bardzo zmęczony życiem" Citroen Saxo.

Format "Pimp My Ride" nareszcie zagości na polskiej antenie MTV. Ta kultowa produkcja doczekała się licznych edycji: w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz wersji europejskiej, wszędzie ciesząc się ogromnym powodzeniem. Każdemu odcinkowi towarzyszą wielkie emocje: do warsztatu trafia zdezelowany samochód, a grupa mechaników specjalizujących się w visual i audio tuningu zamienia auto w prawdziwy majstersztyk na czterech kółkach. Co ważne, zmiany uwzględniają osobowość i hobby właściciela. Gospodarzami programu są znane osobowości show biznesu i miłośnicy szybkich samochodów - w edycjach zagranicznych byli to m.in. Xzibit czy Fat Joe.

Nie inaczej jest w przypadku polskiej edycji. Gospodarzem "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero" jest Waldemar Kasta, znany fanom muzyki rap z kawałków "Musisz" i "Król podziemia". "Pimp My Ride to absolutnie legendarny format telewizyjny, na który długo czekaliśmy w Polsce. Nowinki techniczne w zakresie audio-tunningu, muzyka w duuużych głośnikach, kompletne metamorfozy aut i mnóstwo bajerów jak np. nowe super-felgi czy luksusowe wnętrza sprawiają, że każdy z właścicieli chciałby, aby to jego wóz odpicowano" - twierdzi charyzmatyczny prowadzący.

Ekpie pomysłowych mechaników przewodzi Bart, który nie kryje, jak wiele radości sprawia mu praca przy programie: "Dokonujemy tylko niezbędnych napraw, a cała zabawa to indywidualna stylizacja auta, dopasowana do charakteru i marzeń właściciela. Nie tuningujemy samochodów, zmieniamy je w dzieła sztuki użytkowej, o jakich dotąd właściciele nie mogli nawet śnić. Mówiąc krótko - bierzemy bardzo zmęczone auto i dajemy mu nowe życie…."

W jego zespole znajdują się wysokiej klasy specjaliści: Tommy Boy aka Wiśniowy, Arkadiusz Kowalewski, Krzysztof "Czarny" Kachel, Julas, Szymon Iwanowicz aka Saymon, Lukasz Bas aka Basik, Marek Kodzirura, Rafał Biały oraz Piotr Nufry, za sprawą, których w samochodach pojawią się super systemy audio, piękne - szyte ręcznie - skórzane tapicerki, gadżety muzyczne i nie tylko, fantastyczne wizualizacje na karoserii, zewnętrzne wykończenia jak spoilery, czy reflektory oraz niespotykane na polskich drogach alufelgi.

Bohaterem pierwszego odcinka będzie Sławek Jaworski, student i wielki fan muzyki reggae. Jak każdy facet, marzy o wspaniałym samochodzie, którym zaimponuje kolegom i dziewczynie.

Jego zdezelowany Citroen Saxo stanie się prawdziwą ozdobą drogi. Po tym jak zajmie się nim ekipa Barta, znajdziemy w wyposażeniu perkusję i supermocne głośniki, a stylistyka karoserii będzie nawiązywała do ulubionej muzyki bohatera.

W ramach "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero" zobaczymy w kolejnych tygodniach osiem odpicowanych samochodów. W ręce specjalistów od tuningu dostaną się m.in. Honda Civic i Mercedes Sprinter. Nie mniej ważni niż same auta są ich właściciele: młodzi, pozytywni ludzie, którzy nie boją się spełniać swoich marzeń. Ale i tutaj czeka na widzów wielka niespodzianka: jeden z samochodów należy do popularnej grupy muzycznej i będzie go można podziwiać przy okazji ich tras koncertowych!

Więcej niespodzianek już w niedzielę 23 października w MTV Polska o godz. 20:00. Emisje dodatkowe: 25 października o godz. 20:00 i 27 października o godz. 21:30.

Kolejne odcinki w każdą niedzielę o 20:00, tylko w MTV Polska! Patronem medialnym programu jest Onet.