Bagażniki dachowe popularne nazywane boxami przydają się do wyjazdów letnich, jak i zimowych. Można w nich schować narty, ale równie zwykłe bagaże, które nie mieszczą się w bagażniku naszego auta. Są łatwe w montażu i demontażu.

Boxy dachowe - Thule Dynamic 900

Aerodynamiczny design z obniżoną, profilowaną podłogą jeszcze lepiej dopasowuje box do dachu auta. Fabrycznie zamontowany system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż boxu. Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz ładowanie i opróżnianie boxu. Uchwyty na pokrywie i wewnątrz boxu ułatwiają wygodnie otwieranie i zamykanie. Możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu. Przymocowana do podłogi mata antypoślizgowa dodatkowo zabezpiecza przewożony ładunek. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą box posiada kilka rygli. Klucz można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Sprawdź cenę.

Boxy dachowe - Inter Pack Zenith 8.6

nter Pack Zenith to połączenie olśniewającego designu i nieprzemijającego komfortu. To mieszanka nowoczesnego wzornictwa i innowacyjności. Bezkonkurencyjnie box ten jest liderem w swojej klasie jeśli chodzi o niezwykłą dbałość o wykończenie materiałów. Jednym z wielu walorów boxa dachowego Zenith jest aerodynamiczny kształt, który dosłownie "przecina" powietrze, dzięki czemu zmniejsza zużycie paliwa oraz poziom natężenia hałasu. W boxie zastosowano super nowoczesny system montażu Premium-Fit , dzięki któremu montaż boxa stał się dziecinnie prosty. Wystarczy go przekręcić i po usłyszeniu charakterystycznego kliknięcia, system jest zamontowany do bagażnika bazowego. Sprawdź cenę.

Boxy dachowe - Thule Dynamic 800

Podłużne kanały powietrzne w podłodze i spoiler u podstawy boxu zmniejszają opór powietrza, hałas i wibracje. Technologia zaczerpnięta z samochodów formuły jeden. Opatentowana cecha Thule, która pozwala na otwarcie boxu z obu stron dachu. Oznacza to nie tylko ułatwienie załadunku i lepszy dostęp do bagażu, ale również znacznie ułatwia montaż boxu dachowego. Sprawdź cenę.

Boxy dachowe - Inter Pack Traxer 8.6

Opatentowane mocowanie Premium-Fit zapewnia szybkie, bezpieczne i łatwy w montaż boxa na bagażniku, bez dodatkowych narzędzi. Obejmuje belki do 95 mm szerokości i 38 mm wysokości. Montaż boxa zajmuje około 1 minuty. Wyposażono go dodatkowo we wskaźnik bezpiecznej siły mocowania, który podczas dokręcania wydaje charakterystyczny dźwięk po uzyskaniu wystarczającej siły mocującej. Mocne i odporne na uderzenia materiały syntetyczne ABS / ASA oraz ABS / PMMA są wysoce odporne na promieniowanie UV. Sprawdź cenę.

Boxy dachowe - Thule Touring 780

Box dachowy THULE Touring 780 zwiększa przestrzeń ładunkow ąsamochodu o 420 litrów (ładowność do 50 kg). Autobox dachowy THULETouring 780 wyposażono w specjalny system Dual-Side, dzięki któremu możliwy jest wygodny załadunek i rozładunek bagażu z obu stron samochodu. Z kolei system szybkiego montażu FastClick zapewnia niezwykle łatwy montaż boxa na belkach bagażnika bazowego. Sprawdź cenę.

Boxy dachowe - Inter Pack Traxer 6.6

Box został wyposażony w opatentowane mocowanie Premium Fit, które zapewnia szybki, bezpieczny i łatwy montaż boxa na bagażniku dachowym. Załadunek i rozładunek boxa dachowego Traxer jest prosty, dzięki dynamicznym siłownikom, które podtrzymują pokrywę boxa w jej optymalnej pozycji podczas ładowania, a także po zamknięciu dociskają ją, co gwarantuje doskonałe uszczelnienie. Box dachowy Traxer 6.6 został wyposażony również w dwustronne otwieranie, co pozwala na załadunek bagaży lub sprzętu narciarskiego zarówno od strony kierowcy, jak i pasażera. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do zapoznania się z najpopularniejszymi boxami dachowymi na naszym rynku – wejdź do artykułu.