AMG będzie współpracować z Ducati

Dodaj w Google
Porozumienie zostało zawarte na konferencji podczas drugiego dnia prasowego. Umowę podpisał Ola Kallenius – szef Mercedes-AMG GmbH, oraz Gabriele del Torchio – prezydent Ducati Motor Holding S.p.A.
Pierwszymi widocznymi efektami współpracy obu firm będą wspólne działania marketingowe i sponsorskie. Pewne już jest także, że AMG będzie wspierać od przyszłego sezonu Ducati MotoGP Team.

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu