Dramatyczne sceny zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu w mieście Tatarsk w obwodzie nowosybirskim. Według daty, którą widać na zapisie, doszło do nich w niedzielę o godz. 16.20 czasu lokalnego. Na nagraniu widać małe dziecko spacerujące po drodze. Nagle zza zakrętu wyłania się biała Toyota RAV4, która uderza chłopca.

Dziecko wpada pod samochód, który przejeżdża nad nim, a po chwili się zatrzymuje. Wysiada z niego mężczyzna, który pochyla się nad poszkodowanym. Po chwili jednak wraca do pojazdu i jak gdyby nigdy nic odjeżdża z miejsca zdarzenia.

Poniżej można zobaczyć to szokujące wideo. Uwaga - drastyczne sceny

Sprawcą deputowany z partii Putina

Potrącony chłopiec trafił do szpitala z urazami biodra oraz głowy. Jego stan jest stabilny. Jak podaje rosyjski portal newizv.ru, kierowcą, który przejechał dziecko, był deputowany regionu tatarskiego z partii Władimira Putina Jedna Rosja, Sergiej Mamontow. Polityk, który nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca zdarzenia, został już zatrzymany przez policję.

Partia Putina skomentowała już zachowanie Sergieja Mamontowa. Jedna Rosja ze skutkiem natychmiastowym wydaliła polityka ze swoich szeregów.

Źródło: newizv.ru, Twitter

(MĆ)