Kuba Wojewódzki lubi również jazdę w terenie i jest miłośnikiem marki Jeep. W sieci bez problemu można znaleźć jego stare zdjęcie z Wranglerem pierwszej generacji (YJ). Sam też co jakiś czas publikuje posty na swoich profilach na Facebooku i Instagramie z różnymi Jeepami.

Ostatnio dziennikarz wystawił na sprzedaż Jeepa Wranglera JK z 2012 roku. To model z krótkim nadwoziem w specjalnej, limitowanej edycji Arctic. Warto jednocześnie zaznaczyć, że to wersja Rubicon, specjalnie przygotowana do jazdy w trudnym terenie, którą wyposażono jeszcze w dodatkowe modyfikacje - m.in. w snorkel, wyciągarkę czy wyczynowe opony. Z ogłoszenia wynika, że pod maską pracuje silnik 4.0. Takiego nie było w ofercie, więc albo to motor 3.6 V6, którego pojemność zaokrąglono, albo w samochodzie zamontowano nową jednostkę napędową.

Kuba Wojewódzki nie podał jakiej kwoty oczekuje za Jeepa. Zainteresowanych odesłał do wskazanej osoby kontaktowej. Zadzwoniliśmy. Usłyszeliśmy, że ogłoszenie jest już nieaktualne.

Auto było do kupienia, ponieważ Wojewódzki przesiadł się do nowego. Jeździ wieloma różnymi samochodami, ale jeśli chodzi o terenówki, to pozostaje wierny Jeepowi Wranglerowi (podobno to prezent na urodziny). Ten jest jeszcze bardziej zmodyfikowany niż poprzedni.

Ładowanie formularza...