Do dyspozycji mieliśmy znacznie więcej samochodów. Model E 63 S 4Matic+ z trybem jazdy Drift Mode okazał się królem poślizgów. Szczególnie wariant kombi wywoływał uśmiech na twarzach podczas efektownych przejazdów bokiem. Rasowe Mercedesy-AMG GT R wzbudzały z kolei najwięcej emocji podczas pokonywania całej pętli Toru Poznań. To był przyjemny i pełen emocji dzień.

Taką flotę aut, obejmującą ponadto modele C 63 i CLS 35, w tym roku otrzymają uczestnicy szkoleń AMG. Polska jest jednym z zaledwie 16 krajów na świecie, w których działa AMG Driving Academy. To świetna okazja, by w profesjonalny sposób podnieść swoje umiejętności, szczególnie jeśli jest się właścicielem samochodu o tak wysokich osiągach. To tutaj, a nie na publicznych drogach (!), można się podszkolić i jednocześnie wyszaleć - w bezpiecznych warunkach pod okiem doświadczonych instruktorów.

Zajęcia tradycyjnie będą się odbywać na torach Poznań i Kielce, a od tego roku również w Czechach (Automotodrom Brno) i w Szwecji (szkolenia w warunkach zimowych). Kalendarz 2019 obejmuje w sumie 40 wydarzeń.