Poszukiwani świadkowie zderzenia

W wyniku niezachowania bezpiecznej odległości przez kierowcę ciężarówki doszło do kolizji z pojazdem marki Audi. Policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Ostrołęce prowadzą poszukiwania osób, które mogły obserwować przebieg zdarzenia. Każda informacja może okazać się kluczowa dla wyjaśnienia okoliczności kolizji.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Jak doszło do zdarzenia?

Zdarzenie miało miejsce w ruchliwym punkcie miasta, na rondzie im. Siemowita III. Ciężarówka, która nie utrzymała odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu, uderzyła w tył audi. Po kolizji kierowca ciężarówki nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy czy też wymienić dane z poszkodowanym, lecz oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jak można pomóc?

Policja apeluje do świadków zdarzenia o kontakt. Osoby, które widziały kolizję lub mogą dostarczyć jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub uciekającego pojazdu, powinny zgłosić się do najbliższej jednostki policji lub zadzwonić bezpośrednio do oficera prowadzącego sprawę pod numerem 47 704 14 84. Każdy, nawet najmniejszy szczegół, może przyczynić się do szybkiego wyjaśnienia sprawy.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 5.06.2024, Polska Policja.