Model
Decydując się na samochód marki PIAGGIO, model Porter NP 6, będzie można zabrać na pokład 2 pasażerów. Nadwozie jest 2-drzwiowe. Jego długość wynosi 4545 mm, szerokość 1800 mm, a wysokość 1800 mm. Masa własna modelu Portera to 2800 kg. Samochód produkowano od 2025 r. do teraz.
Czytaj więcej o PIAGGIO Porter
Silnik
Pod maską modelu Portera NP 6 pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna lub gaz LPG, o pojemności 1498 cm3 i mocy maksymalnej 102 KM. Ma napęd tylny (4x2), a przekładnia jest 5-biegowa, manualna. PIAGGIO przewidziało dla tego samochodu 8 wersji silnikowych oraz 8 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 8 wersjach wyposażenia. Prezentowany PIAGGIO Porter to egzemplarz w odmianie L1 LR TW Pro. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji modelu PIAGGIO Porter NP 6 od 2025 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | PIAGGIO |
|---|---|
| Model | Porter NP 6 |
| Wersja | L1 LR TW Pro |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | benzyna / gaz LPG |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | skrzyniowa |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 1498 cm³ |
| Moc | 75 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 2800 kg |
| Szerokość | 1800 mm |
| Długość | 4545 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Pakiety |
|