Model
Porsche 987 Cayman S Aut. to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. 987 Cayman MR`05 S Aut. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4347 mm, a pozostałe wymiary to: 1801 mm (szerokość) oraz 1304 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji Porsche 987 Cayman przypada na lata 2004 - 2012.
Czytaj więcej o PORSCHE 987 Cayman
Silnik
Pod maską Porsche 987 Cayman MR`05 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 3436 cm3. W niniejszej wersji Porsche 987 Cayman generuje moc maksymalną na poziomie 320 KM. Opisywany model Porsche 987 Cayman MR`05 S Aut. posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 7-biegowa.
Wyposażenie
W specyfikacji wytwórca założył łącznie aż 10 wersji wyposażenia. Prezentowany 987 Cayman to wersja S Aut.. Takie samochód nosi oznaczenie 987 Cayman MR`05.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak prezentują się dane techniczne dla Porsche 987 Cayman MR`05 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Porsche |
|---|---|
| Model | 987 Cayman |
| Generacja | Typ 987 |
| Wersja | S Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | tylny zblokowany (4x2) |
| Typ nadwozia | coupe |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 3436 cm³ |
| Moc | 235 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1670 kg |
| Szerokość | 1801 mm |
| Długość | 4347 mm |
| Wysokość | 1304 mm |