On: Jakub Tolak, popularny aktor, architekt i muzyk. Ona: Zosia Samsel, specjalistka z branży nieruchomości. Razem postanowili wywrócić swoje życie do góry nogami i zdecydowali się na coś, o czym wielu skrycie marzy. W 2019 r., jeszcze przed pandemią COVID-19, zanim Vanlife stał się modny, kupili używanego busa i samodzielnie zmienili go w dom na kołach.

Historia jakich wiele? Nie! Bo dla pary, znanej w sieci jako Foxes in Eden, ten samodzielnie zbudowany kamper stał się domem, a nie tylko sposobem na spędzanie wakacji. Od tamtej pory większość czasu spędzają w podróży, zwiedzając najpiękniejsze miejsca Europy. Nie zmieniły tego nawet narodziny ich córki – dwuletnie teraz Antonina podróżuje razem z nimi. Zapraszamy na zwiedzanie kampera i inspirującą rozmowę. Kto wie, może nawet Łukasz Bąk, powszechnie znany z niechęci do kamperów, da się przekonać do uroków życia w domu na kołach?

Hyundai Tucson po liftingu: prezentacja wysokich lotów? Foto: Hyundai Motor Poland
Hyundai Tucson po liftingu: prezentacja wysokich lotów?

Jeśli nie jesteście jeszcze gotowi na tak dalekie podróże, to Piotr Szypulski pokaże wam, co można przekąsić podczas krótszych wyjazdów, ale przede wszystkim, jak wygląda i co potrafi Hyundai Tucson po liftingu – oto nasza relacja z polskiej prezentacji tego auta. Trzeba przyznać, że impreza była wysokich lotów!