Prowadził programy telewizyjne i radiowe, uchodził za doskonałego operatora, jeździł autami i motocyklami, o których inni mogli pomarzyć, podróżował po świecie, był idolem dla wielu fanów motoryzacji, na której znał się jak mało kto. Spektakularny, tragiczny wypadek przerwał nie tylko jego karierę, ale też całkowicie zmienił dotychczasowe, pełne sukcesów życie. Według policji i sądów to on siedział za kierownicą Ferrari, które z olbrzymią prędkością uderzyło w filar wiaduktu w centrum Warszawy. Jak dziś wygląda życie Macieja Zientarskiego? Jakie poniósł konsekwencje wypadku? Co z niego pamięta? Ile zostało z jego motoryzacyjnej pasji? Czy do dziś są tacy, którzy twierdzą, że symuluje obrażenia, żeby uniknąć poniesienia konsekwencji? Łukasz Bąk zadaje trudne pytania, a Maciej Zientarski nie unika odpowiedzi. Czy kiedykolwiek jeszcze usiądzie za kierownicą? Jeśli tak, to jakie są dziś jego auta marzeń? Zdziwcie się!

Zanim jednak obejrzycie tą ciekawą, choć trudną rozmowę, zapraszamy was wraz z Mateuszem Piotrowskim na materiał o tym, jak dobrze zacząć sezon motocyklowy – jak po zimie przygotować nie tylko sprzęt, ale i siebie do bezpiecznej jazdy.

Na koniec zmierzymy się po raz kolejny z elektromobilnością: Maciej Brzeziński i Piotr Szypulski, wraz z ekipą futrzastych, czworonożnych pomocników, sprawdzają jak nowa Kia EV9 – tegoroczna zwyciężczyni prestiżowego konkursu World Car of the Year – radzi sobie w starciu z polskimi realiami i... ze Skodą Enyaq, czyli jednym z najpopularniejszych aut elektrycznych w Polsce. W trakcie nagrywania filmu nie ucierpiało żadne zwierzę ani żaden element tapicerki testowanych aut.