Porównania nowych i używanych aut, rozbudowane, szczegółowe testy (nie tylko samochodów), rzeczowe porady, felietony, unikatowe rankingi, komentarze, reportaże - dla naszych subskrybentów rezerwujemy nasze najlepsze treści. To jednak nie wszystko, do czego dostęp mają ci, którzy zdecydowali się na wejście do świata Premium.

Auto Świat Premium dostępny w ramach Onet Premium

Auto Świat Premium jest częścią pakietu Onet Premium, dlatego każdy, kto wykupuje naszą subskrypcję, automatycznie otrzymuje również dostęp do treści płatnych m.in. Newsweeka, Forbesa, Business Insidera, Komputer Świata, Przeglądu Sportowego, czy do aplikacji Onet Audio stworzonej specjalnie dla subskrybentów.

>>> LINK DO SPECJALNEJ OFERTY ZNAJDZIESZ TU: AUTO ŚWIAT PREMIUM - PROMOCJA <<<

Dodatkowo w jednym miejscu możesz czytać treści wybrane z kilkudziesięciu prestiżowych tytułów prasy zagranicznej. Ot, choćby z amerykańskich wydań Newsweeka i Forbesa, serwisu Politico, niemieckiego Welta, szwajcarskiego Handelszeitung, partnerskich redakcji m.in. z Czech, Rumunii, Słowacji, aż po opozycyjne media w Rosji - w tym wyróżnioną Pokojowym Noblem Nową Gazietę. Onet Premium to też ograniczona do minimum siatka reklamowa.

Z okazji Black Week to wszystko można mieć już za 4,90 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące, a w kolejnych miesiącach za 9,90 zł miesięcznie. Promocja obowiązuje od 17 do 28 listopada 2023 r. Kliknij w poniższy obrazek, by poznać szczegóły.