Renault Twingo bizuu po raz pierwszy zostało pokazane podczas prezentacji nowej kolekcji linii BIZUU APRES MIDI. Projektantki marki bizuu, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, przygotowały nowe Twingo w serii limitowanej z elementami wyposażenia z motywem kwiatowym, nawiązującymi do najnowszej kolekcji bizuu wiosna-lato 2015.

Seria limitowana Renault Twingo bizuu w kolorze pastelowym niebieskim powstała na bazie wersji Intens Energy TCe90. Bizuu. Osłona dźwigni zmiany biegów i przenośny schowek-torebka Twingo, zostały wykonane z materiału z motywem kwiatowym, będącym przewodnim wzorem najnowszej kolekcji bizuu. Te elementy stworzone przez bizuu nadały Twingo niezwykle kobiecy charakter i jeszcze bardziej wpisują ten model w życie aktywnej, ambitnej kobiety, szukającej wysublimowanych rozwiązań i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Każdy nowy właściciel Twingo bizuu otrzyma też specjalnie opracowany dla tej serii brelok oraz bon zniżkowy na zakupy w butikach bizuu. Samochód ten można już zamawiać w salonach Renault w cenie 46 300 zł.

Renault Twingo doskonale wpisuje się w życie aktywnej kobiety i świetnie pasuje do marki bizuu. Obie marki – bizuu i Renault Twingo – nowatorsko podchodzą do designu i w oryginalny sposób wykorzystują najnowsze trendy.