Na opublikowanym nagraniu widać tylko część zdarzenia, tę najtragiczniejszą. Jednemu z kierowców udało się zarejestrować moment uderzenia samochodu osobowego marki Volvo w ciężarówkę, po którym TIR wjechał w ekrany, przebił je i spadł z wiaduktu. Według policji to jednak nie Volvo było sprawcą całego zdarzenia, ale BMW, które najechało na jego tył.

Na samym końcu nagrania widać samochód sprawców z rozbitym przodem. To właśnie kierowca BMW rozpoczął ciąg tragicznych zdarzeń. Okazało się, że on i pasażer, których zresztą widać na nagraniu, uciekli z miejsca zdarzenia. Obu mężczyzn co prawda złapano po kilku godzinach, obaj też byli pijani, ale żaden z nich nie przyznaje się do prowadzenia samochodu. W związku z tym policja szuka świadków zdarzenia, którzy widzieli BMW tuż przed wypadkiem i będą mogli pomóc w ustaleniu, kto siedział za kierownicą samochodu w momencie wypadku.

Świadkowie proszeni są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin, pod nr tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21.