Pośrednik pobiera prowizję i próbuje kupić auto po zaniżonej cenie, a prywatni nabywcy nie zawsze uczciwie podchodzą do transakcji i często nie przyjeżdżają na umówione oględziny. Poza tym nie każdy jest ekspertem od motoryzacji i nie zawsze znajdziemy szybko fachowca, który pomoże nam wycenić auto i określić właściwie jego stan techniczny. Tutaj z pomocą przychodzą specjalistyczne firmy oferujące pomoc w szybkiej sprzedaży samochodu.

Formalności załatwisz przez internet

Wystarczy wejść na stronę internetową i wypełnić formularz (zajmuje to ok. 2 minut), w którym podajemy szczegółowe dane pojazdu oraz sprzedającego. Następnie otrzymujemy wycenę samochodu dopasowaną do jego wartości. Jest ona określana na podstawie informacji udzielonych przez sprzedającego, ale uwzględnia również średnią rynkową cenę auta w podobnym stanie technicznym oraz ze zbliżonym wyposażeniem.

Sprawdź ofertę

Zdaj się na fachowców

Kiedy już znamy cenę, za jaką możemy sprzedać auto, niezbędna będzie bezpłatna inspekcja techniczna, podczas której, w ciągu 20-30 min potwierdzony zostanie stan pojazdu. Jednak bez obaw, nie trzeba szykować się na daleką podróż, bo taki przegląd dokonywany jest w miejscu, które najbardziej odpowiada zbywającemu samochód. Czas oraz miejsce spotkania można umówić telefonicznie lub za pomocą formularza.

Wyceń i sprzedaj swoje auto

Gotówka lub inne auto w rozliczeniu

Po przeglądzie technicznym odbieramy gotówkę i kłopot ze sprzedażą pojazdu mamy już z głowy. Jest też druga opcja – w ramach rozliczenia możemy nabyć kolejny pojazd z oferty internetowego dealera samochodów używanych.

Sprawdź ofertę