Odnośniki w artykule to linki afiliacyjne. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność

BMW serii 2 Gran Coupé - praktycznie i sportowo

Seria 2 Gran Coupé to koncepcja znana z czterodrzwiowych modeli BMW wyższych klas. Sportowy wygląd (m.in. dynamiczna sylwetka i bezramkowe drzwi) połączono z praktycznością, co oznacza przestronną kabinę dla pasażerów oraz pojemny, 430-litrowy bagażnik. Do wyboru mamy pięć linii wyposażenia: bazową, Advantage, Sport Line, Luxury Line i M Sport. Przebierać można w dostępnych silnikach benzynowych i diesla, których moc wynosi od 116 aż do 306 KM (najmocniejsze wersje są wyposażone w inteligetny napęd na 4 koła xDrive).

Sprawdź ofertę

BMW X2 - lifestylowy crossover

X2 to kompaktowy crosover/SUV, który zapełnił kolejną rynkową niszę. Auto bazuje na BMW X1, ale ma inny charakter — bardziej zadziorny — który przejawia się w wyglądzie i prowadzeniu. Nie oznacza to jednak, że auto jest niepraktyczne — standardowa pojemność bagażnika to 470 l, a na tylnej kanapie wygodnie mają nawet wyżsi pasażerowie. Gama jednostek napędowych jest bardzo rozbudowana — obejmuje silniki benzynowe oraz diesla generujące od 116 do 306 KM. Nowością jest hybryda typu plug-in o łącznej mocy 220 KM. W trybie elektrycznym można przejechać dystans ponad 50 km (do prędkości 135 km/h).

Sprawdź ofertę

BMW serii 5 - biznesowa limuzyna

Najnowsza generacja BMW serii 5 została poddana gruntownej modernizacji. Auto zyskało nie tylko zmieniony wygląd nadwozia (m.in. za sprawą nowych lamp). We wnętrzu możemy liczyć na najnowsze multimedia z cyfrowym kokpitem, panoramicznym ekranem dotykowym i obsługą gestami. Jeszcze więcej modyfikacji znajdziemy pod maską — wszystkie z dostępnych benzynowych i wysokoprężnych silników 4- i 6-cylindrowych dostały wsparcie miękkiej hybrydy z instalacją 48V. "Piątka" jest oferowana jako reprezentacyjny sedan i ekskluzywne rodzinne kombi.

Sprawdź ofertę