Zwykle najpierw wybieramy samochód, a dopiero potem szukamy środków na jego zakup. W portfolio VeloBanku od dawna znajdował się kredyt na sfinansowanie już wybranego pojazdu. To jednak nie wyczerpywało wszystkich potrzeb klientów. Wymarzone Auto to produkt dla osób, które jeszcze nie zdecydowały, jakim samochodem chcą jeździć. Bo najpierw potrzebują wiedzieć na co ich stać, a najlepiej już mieć pieniądze na koncie. Takie sposób zakupu samochodu potwierdzają też właściciele komisów samochodowych współpracujących z VeloBankiem. Zainteresowani, mając zapewnione finansowanie, spokojnie zapoznają się z konkurencyjnymi ofertami, zebranymi z różnych miejsc. Sprawdzają modele kilku marek i wybierają najlepszą konfigurację, która pasuje do kwoty, którą dysponują.

Zalety nowej oferty kredytu samochodowego VeloBanku to wygoda sfinansowania zakupu własnego auta, bez zbędnych formalności i adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Mocną stroną jest również to, że bank akceptuje różne źródła dochodu, a klient ma 60 dni od wypłaty kredytu na wybór auta oraz potwierdzenie w banku jego zakupu. Jeśli z różnych powodów ten czas zostanie przekroczony lub zabezpieczenie kredytu nie spełni wcześniej określonych kryteriów, VeloBank podwyższy oprocentowanie o 2 pkt proc. Klient otrzyma nowy harmonogram spłaty, a umowa kredytowa będzie kontynuowana.

W naszej nowej ofercie zmieniliśmy klasyczną ścieżkę, dając tym samym klientom wygodne rozwiązanie. Mogą ze spokojem szukać samochodu, wiedząc, że mają już zapewnione środki finansowe na jego zakup. A auta nadal świetnie się sprzedają. W 2023 roku poprawiła się dostępność na rynku, co stanowiło problem w poprzednich latach. Z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego wynika, że w sumie odnotowano 13 proc. wzrost sprzedaży wszystkich samochodów, w tym również elektryków. Wydaje się, że ta tendencja powinna się utrzymać również w tym roku – podkreśla Joanna Jaworska, Dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych w VeloBanku.

RRSO dla oferty Wymarzone Auto wynosi 16,35 proc. Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny indywidualnej zdolności kredytowej. Dodatkowo bank oferuje możliwość sfinansowania prowizji. Z kredytem VeloBanku, auto można nabyć bez adnotacji w dowodzie rejestracyjnym - przy zastosowaniu zabezpieczenia w postaci przewłaszczenia z warunkiem zawieszającym.

Szczegóły oferty: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-samochodowy-wymarzone-auto.html