Wypadek wczesnym rankiem

5 czerwca 2024 roku, około godziny 5:30 rano na ulicy Odległej w Toruniu doszło do wypadku, który zakończył się śmiercią motocyklisty. Mężczyzna, kierujący motocyklem marki Suzuki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Ofiara wypadku – 49-letni motocyklista

Ofiarą wypadku jest 49-letni mężczyzna, który pomimo natychmiastowej pomocy medycznej i transportu do szpitala, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Policja potwierdziła, że w chwili wypadku motocyklista był trzeźwy.

Śledztwo pod nadzorem prokuratora

Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ślady, które są niezbędne do ustalenia dokładnych przyczyn tragedii. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Wstępne ustalenia mają na celu wyjaśnienie, dlaczego motocyklista wypadł z drogi.

Apel policji do kierowców

W związku z tym tragicznym zdarzeniem, funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Podkreślają, że bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od odpowiedzialnego zachowania kierowców. Przypominają, że dbałość o bezpieczeństwo jest kluczowa w zapobieganiu wypadkom.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 6.06.2024, KMP w Toruniu.