Obraz pochodzący z serwisu https://ksp.policja.gov.pl//pl/dzialania/aktualnosci/64346,Nowy-trop-w-sprawie-zaginionej-Iwony-Wieczorek-Skontaktuj-sie-z-nami-jesli-wiesz.html Foto: Policja
Obraz pochodzący z serwisu https://ksp.policja.gov.pl//pl/dzialania/aktualnosci/64346,Nowy-trop-w-sprawie-zaginionej-Iwony-Wieczorek-Skontaktuj-sie-z-nami-jesli-wiesz.html

Zaginięcie Iwony Wieczorek: co wiemy?

Iwona Wieczorek zaginęła 17 lipca 2010 roku. Jej zniknięcie do dziś pozostaje jedną z najbardziej tajemniczych spraw w Polsce. Policjanci z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw nie ustają w poszukiwaniach i analizie nowych wskazówek.

Biały Fiat kluczem do rozwiązania zagadki zaginięcia Iwony Wieczorek?

Nowe informacje, które wpłynęły do policji, wskazują na białego Fiata Cinquecento, widzianego w rejonie Parku Reagana w Gdańsku, w dniu zaginięcia Iwony. Samochód ten może być kluczowy dla sprawy. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu kierowcy lub świadków, którzy mogli zauważyć pojazd.

Jak możesz pomóc?

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o białym Fiacie Cinquecento lub jego kierowcy, skontaktuj się z policją. Każdy szczegół może być istotny. Policjanci czekają na kontakt telefoniczny pod numerem 506582722 lub osobisty w najbliższej jednostce Policji.

Współpraca międzyregionalna w poszukiwaniach

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. W działania zaangażowana jest również Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, co świadczy o powadze sytuacji i determinacji w rozwiązaniu sprawy.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 15.06.2024, Komenda Stołeczna Policji.