Wypadek w Bukowej

Do zdarzenia doszło dziś rano, około godziny 9:00. Policjanci z Dębicy otrzymali zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Bukowa. 61-letni kierowca opla, mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, z nieznanych przyczyn zderzył się z ciężarówką. Niestety, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Trzej pasażerowie opla zostali natychmiast przetransportowani do szpitali w Jaśle i Dębicy.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Śledztwo w toku

Policjanci obecnie pracują nad ustaleniem przyczyn i okoliczności wypadku. Ruch na drodze krajowej nr 73 był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Wszelkie działania mają na celu dokładne zrekonstruowanie przebiegu zdarzenia i odpowiedzenie na pytanie, co doprowadziło do tej tragedii.

Apel o ostrożność

W świetle tego tragicznego wypadku, służby apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Każdego dnia dochodzi do wielu zdarzeń drogowych, które mogą być uniknięte dzięki odpowiedzialnej jeździe. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze to wspólna odpowiedzialność wszystkich uczestników ruchu.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 5.06.2024, Policja Podkarpacka.