Model
Decydując się na samochód taki jak ALFA ROMEO Mi.To będzie można zabrać na pokład 4 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 3 drzwi. Długość nadwozia wynosi 4063 mm. Poza tym Mi.To ma 1446 mm wysokości. Jego szerokość to 1720 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 wynosi 1550 kg. Samochód produkowany był przez ALFA ROMEO w latach 2008 - 2018.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Mi.To
Silnik
Pod maską ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 pracuje jednostka o pojemności 1368 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i wytwarza moc na poziomie 135 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją ALFA ROMEO przewidział 11 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W cenniku znajdziemy Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 w wersji TB Distinctive. TB Distinctive to jedna z 8 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie ALFA ROMEO. To 3 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2008 - 2018.
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Mi.To |
| Generacja | 955 |
| Wersja | TB Distinctive |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1368 cm³ |
| Moc | 99 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1550 kg |
| Szerokość | 1720 mm |
| Długość | 4063 mm |
| Wysokość | 1446 mm |
| Pakiety |
|