Model
4 -drzwiowy ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 został wyposażony w 4 miejsc dla podróżnych i ma 1446 mm wysokości. Szerokość ma 1720 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4063 mm. Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 był produkowany przez ALFA ROMEO w latach 2008 - 2018 w 8 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Mi.To
Silnik
ALFA ROMEO - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Mi.To. W wypadku tego modelu ALFA ROMEO Mi.To liczba wersji silnikowych wynosi: 11. Prezentowany model Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 posiada motor o pojemności 1368 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 135 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 8 wersji wyposażenia. W wypadku tego wariantu jest to Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 TB Progression. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla ALFA ROMEO Mi.To 1.4 16V M-air MR`08 955 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Mi.To |
| Generacja | 955 |
| Wersja | TB Progression |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1368 cm³ |
| Moc | 99 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1550 kg |
| Szerokość | 1720 mm |
| Długość | 4063 mm |
| Wysokość | 1446 mm |
| Pakiety |
|