Model
H3 MR`05 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w H3 MR`05 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4782 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1989 mm szerokości oraz 1893 mm wysokości. HUMMER produkował ten model 7 wersjach w latach 2005 - 2010.
Silnik
HUMMER - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model H3. W wypadku tego modelu HUMMER H3 liczba wersji silnikowych wynosi: 1. Prezentowany model H3 MR`05 posiada motor o pojemności 3653 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 242 KM i posiada napęd AWD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
W cenniku odnajdziemy H3 MR`05 w wersji Adventure. Adventure to jedna z 7 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie HUMMER. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela pokazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych HUMMER H3 MR`05
Najważniejsze dane
| Marka | HUMMER |
|---|---|
| Model | H3 |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | Adventure |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 3653 cm³ |
| Moc | 178 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1989 mm |
| Długość | 4782 mm |
| Wysokość | 1893 mm |
| Pakiety |
|