Model
HUMMER H3 MR`05 wytwarzano w latach 2005 - 2010. Wymiary tego HUMMER H3 to: długość - 4782 mm, szerokość - 1989 mm oraz wysokość - 1893 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar H3 waży 2660 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten H3 MR`05 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Silnik
Pod maską HUMMER H3 MR`05 pracuje jednostka o pojemności 3653 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i uzyskuje moc na poziomie 242 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. 4-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest AWD (4x4). Poza wymienioną wyżej wersją HUMMER przewidział 1 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W cenniku znajdziemy H3 MR`05 w wersji Adventure Aut.. Adventure Aut. to jedna z 7 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie HUMMER. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych HUMMER H3 MR`05. Wśród parametrów znajdują się wartości zawierające każdej z 7 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | HUMMER |
|---|---|
| Model | H3 |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | Adventure Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 3653 cm³ |
| Moc | 178 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1989 mm |
| Długość | 4782 mm |
| Wysokość | 1893 mm |
| Pakiety |
|