Model
Lata produkcji tej generacji H3 to 2005 - 2010. Standardowo HUMMER H3 MR`05 ma wysokość 1893 mm i szerokość 1989 mm. Tym, co wyznacza styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4782 mm. Dzięki podobnym miarom ten H3 MR`05 dysponuje 5 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Ten H3 MR`05 jest dostępny w 7 wariantach wyposażenia.
Silnik
Pod maską HUMMER H3 MR`05 znajdziemy silnik o 305 KM mocy i pojemności 5328 cm3. Jest to jeden z 1 silników, które HUMMER przewidział dla tego modelu. H3 MR`05 posiada napęd AWD (4x4). Za przeniesienie napędu na koła w HUMMER H3 MR`05 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( 4-biegowa ). Silnik w H3 MR`05 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku H3 MR`05 jest ich 7 ).
Wyposażenie
W specyfikacji wytwórca przewidział łącznie aż 7 wersji wyposażenia. Prezentowany H3 to wersja Alpha Aut.. Takie samochód nosi oznaczenie H3 MR`05.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
HUMMER H3 MR`05 istnieje w 1 wariantach nadwozia oraz w 7 wersjach wyposażenia. Tak przedstawiają się dane techniczne H3 w latach 2005 - 2010
Najważniejsze dane
| Marka | HUMMER |
|---|---|
| Model | H3 |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | Alpha Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 5328 cm³ |
| Moc | 224 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1989 mm |
| Długość | 4782 mm |
| Wysokość | 1893 mm |
| Pakiety |
|