Model
HUMMER H3, produkowany w latach 2005 - 2010 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny daje 5 drzwi. Ponieważ H3 ma 4782 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie HUMMER H3 MR`05 ma 1893 mm wysokości i 1989 mm szerokości. HUMMER H3 MR`05 jest dostępny w 7 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską HUMMER H3 MR`05 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 3653 cm3. W niniejszej wersji HUMMER H3 uzyskuje moc maksymalną na poziomie 242 KM. Opisywany model HUMMER H3 MR`05 Base posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 7 edycji wyposażenia, a ten H3 to wersja Base. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup HUMMER H3 MR`05 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki HUMMER. Model H3 MR`05 istnieje w 1 rodzajach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | HUMMER |
|---|---|
| Model | H3 |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | Base |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 3653 cm³ |
| Moc | 178 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1989 mm |
| Długość | 4782 mm |
| Wysokość | 1893 mm |
| Pakiety |
|