Model
Lata produkcji tej generacji H3 to 2005 - 2010. Standardowo HUMMER H3 MR`05 ma wysokość 1893 mm i szerokość 1989 mm. Tym, co ustala styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4782 mm. Dzięki tym rozmiarom ten H3 MR`05 ma 5 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Ten H3 MR`05 jest dostępny w 7 wariantach wyposażenia.
Silnik
Pod maską HUMMER H3 MR`05 znajdziemy silnik o 242 KM mocy i pojemności 3653 cm3. Jest to jeden z 1 silników, które HUMMER przewidział dla tego modelu. H3 MR`05 posiada napęd AWD (4x4). Za przeniesienie napędu na koła w HUMMER H3 MR`05 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( 4-biegowa ). Silnik w H3 MR`05 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku H3 MR`05 jest ich 7 ).
Wyposażenie
W cenniku spotkamy H3 MR`05 w wersji Base Aut.. Base Aut. to jedna z 7 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie HUMMER. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki HUMMER. Model H3 MR`05 występuje w 1 wariantach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | HUMMER |
|---|---|
| Model | H3 |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | Base Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 3653 cm³ |
| Moc | 178 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2660 kg |
| Szerokość | 1989 mm |
| Długość | 4782 mm |
| Wysokość | 1893 mm |
| Pakiety |
|