Model
SWM G01, produkowany od 2018 r. do teraz, zgodnie z homologacją, może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4670 mm długości, 1855 mm szerokości i 1855 mm wysokości. SWM G01 jest dostępny w 2 wersjach wyposażenia.
Silnik
SWM G01 w wersji F ma silnik, którego źródłem zasilania jest benzyna. Jednostka o pojemności 1498 cm3 generuje moc 139 KM. W przypadku wariantu G01 mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten SWM ma 7-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na SWM G01 tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 2 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 2 wersjach wyposażenia. Prezentowany SWM G01 to egzemplarz w odmianie F. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji SWM G01 od 2018 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | SWM |
|---|---|
| Model | G01 |
| Wersja | F |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 1498 cm³ |
| Moc | 102 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1995 kg |
| Szerokość | 1855 mm |
| Długość | 4670 mm |
| Wysokość | 1740 mm |
| Pakiety |
|