Logo
Wiadomości
Aktualności
Auto Świat - Archiwum
Motocykle
Multimedia
Premiery
Targi samochodowe
Turystyka
Używane
Co warto kupić
Testy długodystansowe
Rankingi aut używanych
Ogłoszenia
Porady
Prawo
Eksploatacja
Prawo jazdy
Kupno i sprzedaż
Wszystko o LPG
Wszystko o silniku
Testy
Porównania samochodów
Testy nowych samochodów
Klasyki
Oldtimer
Youngtimer
TV
Auto Świat PitStop
Auta bez ściemy
Auto Świat Go
Samochód Błażeja
Testy i prezentacje
Używane bez ryzyka
EV
Wiadomości
Testy
Porady
UTO
Auto Katalog
Polecamy
Sprawdź swój VIN
Poradniki zakupowe
Testy na prawo jazdy
Oferty dilerów
Auta elektryczne i hybrydowe
Dobry warsztat
Porady dla kierowców
Porady dla warsztatów
Treści premium
Auto Świat Politycy

Politycy

Paweł Kukiz jeździ Audi Q7 z 2009 r. Co to za auto?
Aktualności

Paweł Kukiz jeździ Audi Q7 z 2009 r. Co to za auto?

Autor Paweł Krzyżanowski
Paweł Krzyżanowski
Marszałek Olgierd Geblewicz tłumaczy się po nagraniu kolizji na S3
Aktualności

Marszałek Olgierd Geblewicz tłumaczy się po nagraniu kolizji na S3

Janusz Korwin-Mikke bez prawa jazdy, wszczęto dochodzenie
Aktualności

Janusz Korwin-Mikke bez prawa jazdy, wszczęto dochodzenie

Komenda Stołeczna Policji wszczęła dochodzenie w związku z kierowaniem samochodem bez uprawnień, którego miał się dopuścić poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke – poinformowało RMF24.pl. W 2007 r. poseł został skierowany na egzamin sprawdzający z powodu przekroczenia dozwolonej liczby punktów karnych. W grudniu 2020 spowodował kolizję – policjanci nie znaleźli jego uprawnień w systemie.

Autor Maciej Brzeziński
Maciej Brzeziński
Janusz Korwin-Mikke bez prawa jazdy, ale z odpisem postanowienia - czy usiądzie jeszcze za kółkiem?
Aktualności

Janusz Korwin-Mikke bez prawa jazdy, ale z odpisem postanowienia - czy usiądzie jeszcze za kółkiem?

Janusz Korwin-Mikke, który 13 lat temu stracił prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych, zasłania się postanowieniem sądu, które nakazało oddać mu dokument. Odpis postanowienia sądu, który „do tej pory policja honorowała”, nie jest jednak potwierdzeniem posiadania uprawnień. Czy zatem zobaczymy jeszcze pana posła za kierownicą samochodu?

Autor Maciej Brzeziński
Maciej Brzeziński
Czy prezydent nie może poprowadzić własnego auta?
Aktualności

Czy prezydent nie może poprowadzić własnego auta?

Polskich polityków z pierwszych stron gazet, a już zwłaszcza premierów czy prezydentów, raczej nie widuje się za kierownicą prywatnych aut czy choćby rowerów. Z czego wynikają zakazy prowadzenia pojazdów i czy obowiązują one dożywotnio?

Autor Maciej Brzeziński
Maciej Brzeziński
Czym  jeżdżą najbardziej znani politycy? Zdziwisz się, ilu nie ma auta
Aktualności

Czym jeżdżą najbardziej znani politycy? Zdziwisz się, ilu nie ma auta

Są przyzwyczajeni do aut służbowych i rządowych limuzyn, ale jakimi samochodami jeżdżą prywatnie? Postanowiliśmy to sprawdzić, analizując oświadczenia majątkowe wybranych przedstawicieli rządu oraz posłów i senatorów obecnej kadencji.

Autor Krzysztof Słomski
Krzysztof Słomski
Jakim samochodem prywatnie jeździ Rafał Trzaskowski?
Aktualności

Jakim samochodem prywatnie jeździ Rafał Trzaskowski?

Obecny prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski nie ukrywa swojego majątku. Trzaskowski dobrowolnie opublikował tego typu oświadczenie. Jakie auto ma w garażu?

Nie tylko Szumowski ma ciekawe auto. Sprawdziliśmy, którzy posłowie lubią motoryzację
Aktualności

Nie tylko Szumowski ma ciekawe auto. Sprawdziliśmy, którzy posłowie lubią motoryzację

Zajrzeliśmy do garaży polityków. Z ich oświadczeń majątkowych, składanych przed każdą kadencją Sejmu, wynika, że większość posłów nie jest pasjonatami motoryzacji i jeździ starszymi modelami popularnych marek lub nie ma własnego samochodu. Oczywiście, zdarzają się wyjątki, i to na nich zamierzamy się skupić.

Autor Krzysztof Słomski
Krzysztof Słomski
Jakimi samochodami jeżdżą nowo wybrani europosłowie?
Aktualności

Jakimi samochodami jeżdżą nowo wybrani europosłowie?

Wybory do Parlamentu Europejskiego w ostatnich dniach zdominowały przestrzeń publiczną. Znamy już oficjalną listę nowych polskich europosłów. Dla odmiany postanowiliśmy sprawdzić ich gusta motoryzacyjne, a nie poglądy czy pomysły polityczne.

Logo
RedakcjaRegulaminPolityka prywatnościMapa serwisuReklamaO nas
Social Media:
© 2025 Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. Powered by Ring Publishing Developed by RAS Tech
Systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z tej strony internetowej (web scraping), jak również eksploracja tekstu i danych (TDM) (w tym pobieranie i eksploracyjna analiza danych, indeksowanie stron internetowych, korzystanie z treści lub przeszukiwanie z pobieraniem baz danych), czy to przez roboty, web crawlers, oprogramowanie, narzędzia lub dowolną manualną lub zautomatyzowaną metodą, w celu tworzenia lub rozwoju oprogramowania, w tym m.in. szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. (RASP) jest zabronione. Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe.