Dlaczego? Cóż, Volkswagen zdecydował się na zaprezentowanie kilku bardzo ciekawych propozycji skierowanych do bardzo różnorodnego odbiorcy. Nowy Volkswagen Touran idelanie spełni oczekiwania rodziny, jeśli kompaktowy van jest dla kogoś za mały to z powodzeniem odnajdzie się on w dużym odświeżonym Sharanie.

Ekolodzy - no dobra osoby poszukujące na oszczędnego praktycznego auta podczas Salonu samochodowego w Genewie mogli zapoznać się z całą ofertą ekologicznych rozwiązań oferownych przez Volkswagena - poczynając od Golfa wyposażonego w ogniwa paliwowe, poprzez hybrydę a kończąc na udanych modelach w wersji Bluemotion, czy futurystycznym modelu XL1.

Ci którzy czekają na następcę modelu CC mogą podziwiać model Sport Coupe Concept GTE - zpowiedź usportowionej limuzyny.

W naszej relacji ze stoiska Volkswagena na Genewa Motor Show 2015 nie możemy zapomnieć o czymś co wydarzyło się na dzień przed otwarciem stoisk. Otóż, w poniedziałek cały świat dowiedział się, że autem roku został właśnie Volkswagen Passat. Gratulujemy!

Podczas tegorocznego Motor Show Volkswagen pokazał swój potencjał. Czekamy na kolejne premiery z Wolfsburga. Chyba będzie się działo.