Robert Kubica: Oddałbym pięć tytułów Mistrza Europy, by wygrać Le Mans

Najważniejszy wyścig sezonu już za mną. Mam na myśli Le Mans, który jest wizytówką świata wyścigów długodystansowych. Dla nas to olimpiada, tylko coroczna. Utracenie Le Mans w ubiegłym roku, na ostatnim okrążeniu, było dla mnie bardzo ciężkie. Wygraliśmy wtedy tytuł mistrzów Europy, ale ja oddałbym pięć takich tytułów, by przejechać to ostatnie okrążenie, bo to Le Mans mnie nakręca i to jest wyścig, który chciałbym wygrać — mówi Robert Kubica w rozmowie z Aldoną Marciniak i Radosławem Majdanem.

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!