To już jedenasta łódź, którą Cigarette Racing zbudował we współpracy ze specjalistami z AMG Performance Studio. Najnowsze dzieło, to jednostka wyposażona w sześć 8-cylindrowych silników zaburtowych. Każdy z nich ma pojemność 4,6 litra i moc 450 KM. Łącznie zestaw ten generuje aż 2700 KM i pozwala osiągnąć łodzi prędkość 80 mph (129 km/h). Jednostkę wyposażono w specjalne systemy żyroskopowe, które pozwalają pływać nią po wzburzonym morzu.

Łódź może pomieścić aż 26 osób i ma łóżko typu king-size, przestronną zamkniętą łazienkę z osobnym prysznicem, dużą sofę, lodówkę i telewizor. To nie koniec udogodnień. Na pokładzie zmieszczono jeszcze letnią kuchnię, elektryczny system markiz oraz stoły, które można podnosić i opuszczać. Większością elementów wyposażenia znajdującego się na łodzi można sterować za pomocą iPada z każdego miejsca na łodzi.

W zestawie Mercedes G63

Tak potężna łódź wymaga także równie mocnego holownika, dlatego w zakładach AMG zbudowano specjalną edycję Mercedes AMG G63 Cigarette Edition, który ma identyczny malowanie – czarny lakier ze złotymi akcentami – jak łódź Tirranna AMG Edition. Pod maską umieszczono 8-cylindrową jednostkę o pojemności 4-litrów wyposażoną w podwójne doładowanie. Silnik rozwija moc 585 KM i ma napęd na wszystkie koła z blokadami mechanizmu różnicowego. Potężna terenówka dostała też specjalne 22-calowe kute felgi Mercedes-AMG ze złotymi akcentami na środkowych nakładkach kół i kołnierzu obręczy.

W kabinie także pojawiło się kilka unikatowych akcentów. Wnętrze Klasy G - po raz pierwszy – jest zgodne z wykończeniem zastosowanym na łodzi Cigarette Racing. Tu także zastosowano dwukolorową tapicerkę ze skóry Nappa w odcieniu macchiato i granatu. Kierownica została wykonana z włókna węglowego z elementami wykonanymi z ciemnoniebieską skórą nappa. Ponadto na dywanikach i uchwytach przy przednich słupkach umieszczono napis „Cigarette”.